Uzavření Obecní domu a zrušené koncerty FOK

Vážení přátelé, mnoho z Vás, našich posluchačů, zejména těch starších, se vypořádává s nastalou situací. Také Obecní dům je zavřený, orchestr nekoncertuje, nemohou se konat ani komorní koncerty, a to až do zrušení mimořádných opatření vyhlášených vládou. Tým FOK funguje z domova. Přesto nebo právě proto se připravujeme na situaci, kdy se svět opět vrátí do normálu. Koncerty obnovíme, jakmile to bude možné.

Ladíme také poslední detaily příští koncertní sezóny, neboť věříme, že nejpozději od září se již koncerty budou moci konat. Od 1. dubna 8:00 zveřejníme na www.fok.cz koncerty příští sezóny, spustíme online prodej a začneme s rozesíláním programového katalogu 2020/2021. Přejete si, abychom Vám zaslali programový katalog na sezónu 2020/2021 přímo do Vaší schránky? Napište nám Vaši adresu na pr@fok.cz. V situaci, která už tak je stresující, máme o to více na mysli Váš komfort. Budete mít čas až do 30. června na navrácení vstupného za zrušené koncerty této sezóny, stejně jako na obnovení abonmá pro další sezónu. Pokud bude potřeba, budeme na virovou situaci reagovat a termíny prodloužíme.Za dané situace Vám především přeji pevné zdraví a těším se – až to situace umožní – na další hudební setkávání nejen v Obecním domě.

Vracení vstupného probíhá následovně:

1) Za vstupenky zakoupené v pokladně FOK v Obecním domě můžeme vrátit peníze opět pouze v pokladně (po jejím otevření, o kterém Vás budeme informovat).
2) Za vstupenky zaplacené bankovním převodem (faktura / dobírka) vrátíme peníze opět bankovním převodem.
3) Za vstupenky placené kartou online při nákupu přes náš web vrátíme peníze automaticky na účet, ze kterého byly zaplaceny.
4) Za vstupenky zakoupené mimo FOK v předprodejních sítích vrací peníze jednotliví prodejci. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 771 126 538 (Po–Pá: 10:00 – 18:00) či e-mailu pokladna@fok.cz, vše vyřizujeme postupně. Prosíme o trpělivost.

Další informace a upřesnění k těmto událostem budeme zveřejňovat na našich webových stránkách www.fok.cz a na našem Facebooku.